Czym się zajmujemy ???

 

Od 1989 roku z sukcesem zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem Systemów Sterowania w różnego typu obiektach. Posiadane przez nasz zespół profesjonalne przygotowanie i bogate doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i satysfakcja naszych Klientów.
Jesteśmy firmą, której głównym profilem działalności jest projektowanie, produkcja oraz instalacja systemów zintegrowanego sterowania urządzeniami audio-video. Dzięki kompleksowej obsłudze dostosowujemy odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Produkty nasze wytwarzamy wykorzystując najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technicznie podzespoły, renomowanych firm z zakresu elektroniki specjalizowanej : Dallas Semiconductors, Texas Instruments, Maxim, National Semiconductors, Analog Device, Lineard Technologic, Atmel, Burr-Brown; oraz powszechnej elektroniki użytkowej, takich jak: Siemens, Thomson, Philips, Alps, Kingbright, Hitachi, Toshiba. W celu wzbogacenia naszej oferty o nowe produkty, prowadzimy równolegle prace badawcze. W fazie badań koncepcyjnych , znajduje się kilka projektów, które już nie długo wejdą do produkcji.

Obecnie, kiedy informacja oraz jej szybki transfer stają się wartością rynkową, coraz większego znaczenia nabiera całe zaplecze techniczne, które staje się skutecznym narzędziem do jej przekazu. Sale konferencyjne, wystawowe, wykładowe, urzędy, banki, dworce - to tylko przykładowe miejsca gdzie istnieje konieczność wizualnego lub dźwiękowego przedstawienia ważnych informacji. Istotna jest nie tylko treść, czy forma przedstawienia informacji, lecz również szybkość jej przekazu i łatwość odbioru. Przy większej ilości urządzeń, które mają za zadanie współpracować z sobą, zintegrowanie ich funkcji staje się prawie niemożliwe bez zastosowania systemu koordynującego ich pracę .

Dążąc do optymalnego korzystania z wszystkich urządzeń, proponujemy Państwu korzystanie z naszych systemów sterowania. Podstawowym zastosowaniem systemów sterowania UNICONTROL jest ułatwienie obsługi sprzętu audio-video oraz zmniejszenie do minimum czynności związanych z ich manualną obsługą, a tym samym skrócenie czasu obsługi. Ponadto system UNICONTROL umożliwia sterowanie wszelkimi dostępnymi zasobami sprzętowymi: oświetleniem, opuszczanym elektrycznie ekranem, roletami, żaluzjami itp. Pozwala w prawie nieograniczony sposób konfigurować ze sobą zasoby sprzętowe audio- video (CD, DVD, wzmacniacz, video, projektor, komputer, mikrofony, itp.). Zaletą systemu jest możliwość sterowania wszystkimi odległymi urządzeniami z jednego miejsca przy pomocy ekranu dotykowego - touch screen - na którym umieszczone są piktogramy z nazwami poszczególnych grup sprzętu wraz z przypisanymi im dyspozycjami. Do obsługi takiego systemu wystarczy tylko jedna osoba, która będzie kontrolować z jednego miejsca wszystkie urządzenia mieszczące się na sali.

© 2004 Unico Sp. C. tel/fax 32 278 57 23

Unico Sp. C. -
O Firmie